Açık Koyu
XProject Software

IoT LoraWan

IoT LoraWan

IoT (Internet of Things – Nesnelerin İnterneti)

Nesnelerin interneti olarak adlandırılan teknoloji sayesinde bir nesneyi diğer nesnelerle birlikte haberleşmelerini sağlamak suretiyle oluşturulan sistemlere verilen temel adlandırmadır. IoT çözümlerimiz sayesinde sahadaki üretim hatlarına şirketimize ait oluşturulan programlanmış endüstriyel mimariye sahip veri toplama kartlarımız ilgili sensörler aracılığıyla datalar toplamaktadır. Bu datalar hem kendi veritabanımızda tutulmakta hem de belirlenen periyodlarda ERP sistemlerindeki ilgili iş emirlerine gönderilebilmektedir. Ayrıca firmadaki ilgili yöneticilerin daha hızlı ve doğru kararlar almasını sağlayacak karar destek sistemleri çalıştırılarak “izlenebilirlik” devreye alınmaktadır.

IoT çözümlerimiz ile “Karanlık Fabrika” temellerini de atmış olursunuz.

IoT çözümlerimiz sayesinde sizlere;

  • Artan verimlilik ve azalan iş yükü
  • Etkin operasyon yönetimi
  • Kaynakların ve varlıkların daha iyi kullanımı
  • Kapsamlı pazarlama ve iş geliştirme
  • İyileştirilmiş müşteri hizmetleri
  • Daha iyi ticari fırsatların oluşturulması

gibi faydalar sağlamaktadır.

               Sistemimiz RPA, LoraWan, Yapay Zeka teknolojilerinin entegrasyonları sonucunda elde ettiğimiz güç ile sizleri her daim en iyi fayda/maliyet dengesinde tutarak operasyonel çözümlerinize katma değer üreten katkılar sunmaktayız.

               Tüm bu işlerimizi yaparken sunucu, network, anti virüs, yedekleme, sanallaştırma ve siber güvenlik gibi hizmetlerimizi de sizlere sunabilmekteyiz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram